Griffinovi - Postavy

4. července 2012 v 10:29 | Jimis |  Characters

Peter Griffin (hlava rodiny)
Peter celé dny kouká na bednu, což jeho inteligenci ani faldům moc neprospívá. A když už se zvedne, odkráčí do hospody, kde pije z plna hrdla a rozdává rozumy. Zmlkne, když už je pěkně zlitý, a to je skoro pořád. Pracuje jako bezpečnostní technik v továrně na hračky. Jeho neschopnost naštěstí šéf přehlíží. Je nezodpovědný irsko-americký katolík a má rád rybaření.

Lois Griffinová (matka)
Žena Petera je pro změnu protestantka, která se stará o domácnost a vlastně úplně o všechno. Do rodinného rozpočtu přispívá tím, že učí hře na piano. Ráda zpívá a umí karate.


Chris Griffin (starší syn)
Chris je tak hloupý, až je zábavný. Lomcuje s ním puberta. Nemá žádné přátele - s výjimkou stromu - , všichni mu dělají naschvály a posmívají se mu. Obává se zlé opice, která sídlí u něj ve skříni. Takové báchorce však nikdo nepřikládá význam.


Meg Griffinová (dcera)
Středoškolačka vrstevníky neoblíbená, kterou stále neopustila puberta a pláč. Krásy mnoho nepobrala, trochu svým vzhledem připomíná kluka. Budoucnost vidí ve změně svého těla v mužské. K tomu by se také ráda přejmenovala z Meg na Rona.

Stewie Griffin (odrostlé mimino)
Nejmenší člen rodiny má megalomanské touhy a nenávist snad sál už s mateřským mlékem. Matku by nejraději zabil. Tátovi říká familiérně Tlusťochu a na mámu volá Lois. Roztomilému robátku sice všichni rozumí, ale většinou ho ignorují nebo ho neberou vážně.


Brian (pes)
Není jen tak ledajaký, chodí po dvou, pije martini, má rád ženy a jezdí Toyotou. Umí čtyři jazyky. Pak mu ale hrábne a začne aportovat, honit kočky a utíkat před vysavačem! Jeho identita je zkrátka lidská jen částečně. Spolehnout se na to, že je Brian jediný rozumný tvor u Griffinů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká postava z griffinů je u vás nejoblíbenější?

Peter
Lois
Chris
Meg
Stewie
Brian

Komentáře

1 informal wedding dresses informal wedding dresses | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 10:32 | Reagovat

Fantastic info! I'm continually keen on reading most things concerning this topic.
http://www.movedress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama