News

Speciální čarodějnický díl XXIII. (Sledovanost)

28. října 2012 v 15:39 | Jimis
Tři týdny před Halloweenem byl odvysílán tradiční Speciální čarodějnický díl Simpsonových. Ten si na americké televizní stanici FOX nenechalo ujít 6,52 milionu diváků. Nejenže se jedná o více než milionový pokles sledovanosti oproti prvnímu dílu, ale také jde o nejméně sledovaný čarodějnický speciál vůbec (porazil tak letošní epizodu, která se na tomto nelichotivém trůně umístila s osmi miliony).

Simpsonovi v supermarkeru Penny

29. září 2012 v 10:58 | Jimis
Penny Market pro vás vytvořil sběratelskou akci karet se Simpsonovími. Připraveno je 144 hracích karet. Za každých 200 Kč nákupu získáte zdarma balíček pěti hracích karet.

Balíček se dá i koupit za 20,- Kč

Sběratelská akce trvá od 1.10. do 9.12.201224. série Simpsonovích je tady!!!!!!

29. září 2012 v 10:37 | Jimis

Simpsonovi jsou zpátky! Už tuto neděli na televizní obrazovky opětovně zavítá jedna z nejznámějších amerických rodin na světě. První epizoda čtyřiadvacáté série bude zasvěcena především Bartovi, který zjistím, že Mary Spucklerová - jeho bývalá budoucí manželka a dcera Cletuse - se přestěhovala do New Yorku a znovu k ní vzplane citem.

Mary ovšem nebude jediná Bartova bývalá holka, která se v této epizodě objeví, ba co víc, těšit se můžete na všechny ex-přítelkyně našeho žlutého Cassanovy. V prvé řadě je tu Greta dcera herce Raniera Wolfcastla, dále pak drsňačka Gina nebo Darcy, s níž chtěl Bart utéct, protože se mylně domníval, že spolu čekají dítě… Hlasy těmto dívkám propůjčily známé celebrity, jako jsou Natalie Portman, Anne Hathaway, Sarah Michelle Gellar, Reese Witherspoon, Sarah Silverman a Zooey Deschanel, takže určitě je, na co se těšit.

Tak nezapomeňte - tuto neděli na FOX.

Family Guy na Comic Conu

28. července 2012 v 20:47 | Jimis
Na letošním Comic Conu v San Diegu měl své zastoupení také Family Guy a díky tomu jsme se dozvěděli o nadcházející 11. řadě.
V jubilejní 200. epizodě FG se podaří Stewiemu a Brianovi otočit tok času a proto uvidíme některé starší scénky znovu, ale pozpátku v seriálu "Yug Ylimaf". Jiná epizoda se bude týkat Quagmirea, ponese název "The Giggity Wife", ve které se náhodou ožení s prostitutkou. Dále také uvidíme klony Briana a Stewieho v epizodě "Roads to Vegas". Své epizody se dočká také Chris, který se kvůli rodinné hádce v dílu "Chris Cross" přestěhuje k Herbertovi. Mimo to se Peter stane dealerem metamfetaminu...čeká nás toho dost.

Simpsonovi se poperou o dvě Emmy

21. července 2012 v 9:23 | Jimis
Simpsonovi budou mít letos při předávání cen Emmy hned dvě želízka v ohni. Prvním z nich je Hank Azaria, který obdržel nominaci za výjimečný dabing v epizodě Moe Goes From Rags To Riches. Mezi dalšími nominovanými jsou například Brenda Strong ze Zoufalých manželek, Maurice LaMarche z Futuramy nebo Kristen Wiig z dětského seriálu Baby Looney Tunes.
Druhou nominaci Simpsonovi obdrželi v kategorii výjimečný animovaný program za epizodu Holidays of future passed. Také tady musí oblíbená americká rodinka počítat se silnou konkurencí. Vedle dalších dvou seriálu, pod nimiž je podepsána stanice FOX (American Dad! a Burger´s Bob) jsou to Tučňáci z Madagaskaru a pětici uzavírá opět Futurama.
Zatím poslední Emmy, kterou Simpsonovi - byť v tomto případě nepřímo - získali je z roku 2009 zásluhou Anne Hathaway za dabing Princezny Penelopky v epizodě Once Upon a Time in Springfield. Slavnostní vyhlášení cen proběhne 15. září letošního roku.

Nové komiksy ze seriálu Simpsonovi

18. července 2012 v 10:08 | Jimis

Na komiksy s naší oblíbenou rodinkou Simpsonových jsme už zvyklí, ostatně několik z nich můžete sehnat i v českém vydání (zatím poslední z nich jménem Promenáda vyšel v roce 2011). Tentokrát tu ovšem máme komiks věnovaný jedné určité postavě ze seriálu.
Začátkem letošního roku se na pulty amerických knihkupectví dostal titul jménem Ralph Wiggum Comics. Šest samostatných příběhů vypráví mimo jiné třeba o tom, jak byl Ralph sám doma anebo jak se stal vzorem pro nového caparta ve městě.
Vydavatelství Bongo Comic´s, jež má na svém kontě již několik desítek komiksů v hlavní roli s nejoblíbenější čtyřprstou rodinkou na světě, navíc v dubnu letošního roku uvedlo další one-shots komiks - v hlavní roli s Milhousem Van Houtenem! O prázdninách letošního roku se navíc všichni fanoušci Simpsonových mohou těšit na komiks o malém Homerovi a v říjnu si svých patnáct minut slávy užije také Maggie.
Kdy a jestli vůbec se tyto tituly objeví v českém jazyce zatím není známo.

Premiéra 1. Epizody z 11. série FG

17. července 2012 v 8:30 | Jimis
Fox zveřejnil teaser na premiérový díl 11. série Family Guy, ve kterém se Griffinovi vydají na Mount Everest.
Lois bývalý přítel Ross Fishman pokořil nejvyšší horu světa a jakmile se o tom dozví Peter, tak hned musí na nejvyšší horu světa taky.

23. série simpsonů přitáhla nejméně diváků

12. července 2012 v 9:45 | Jimis
Před nedávnem si svou premiéru na televizních obrazovkách odbyla třiadvacátá série Simpsonových.
Prvních pět epizod sice dosahovalo poměrně solidních čísel v rozmezí mezi šesti až osmi milionů, nicméně s dalšími díly už to tak veselé nebylo. Simpsonovi dokonce překonali svůj rekord v nejnižším počtu diváků - a to hned několikrát, aktuálně tuto nelichotivou medaili na svém krku nosí předposlední díl s názvem Ned 'n Edna's Blend.
Naopak nejvíce lidí k televizním obrazovkám přitáhla epizoda The D'oh-cial Network, ve které si Líza založila vlastní sociální síť s názvem SpringFace. The D'oh-cial Network sledovalo 11,48 milionu diváků americké televizní stanice FOX.
Jak už tomu u Simpsonových bývá zvykem, ani tentokrát nemohly chybět známé osobnosti coby hosté seriálu. Vidět jste tak mohli například Gordona Ramsaye, Neila Gaimana nebo Lady Gaga.
Pokud vám ovšem třiadvacátá série v originále utekla, můžete ji sledovat každý čtvrtek ve 20:45 na Primě COOL.

Závěr 10. série griffinů

4. července 2012 v 19:37 | Jimis
Jak už asi víte dne 21.5. oficiálně skončila 10. sezóna Family Guy a k jejímu konci vyšly dvě epizody, takže nás čeká dvojnásobná porce zábavy. 22. díl nese název "Family Guy Viewer Mail #2" a poslední díl je "Internal Affairs".
Už víme jistě, že nás čeká minimálně ještě jedna řada Family Guy, protože stanice FOX prodloužila smlouvu s autory o další rok, tedy minimálně do května 2014.
A pokud máte rádi Griffiny natolik, že se nemůžete dočkat další řady. Tak si můžete zkrátit čekání novou online hrou Family guy online: http://www.familyguyonline.com/

Maggie má vlastní film.

4. července 2012 v 12:04 | Jimis
Maggie bude mít vlastní 3D film
Nejmladší členka rodiny Simpsonových, Maggie, se dočká vlastního minifilmu! Snímek s názvem The Longest Daycare (Nejdelší den v jeslích) se na plátnech kin objeví již 17. července letošního roku. Nepůjde však o celovečerní trhák, ale o zhruba čtyřminutový předfilm k novému dílu Doby ledové. Kromě využití moderních 3D technologií je tato novinka zajímavá také tím, že zde neuslyšíte žádné dialogy.
Tento nápad se zrodil v hlavě Jima Brookse, který si řekl, že by nebylo špatné udělat krátký animák na způsob krátkých kreslených filmů na způsob Pixaru. Tvůrci navíc chtějí udělat radost fanouškům, kteří zůstali seriálu věrní po celých třiadvacet let jeho existence.
Maggie se ve své filmové premiéře seznámí v jeslích s novým kamarádem - motýlem. Al Jean, producent Simsponových, se nechal slyšet, že The Longest Daycare nabídne na čtyřminutový snímek docela dost zápletek a zvratů, zároveň prozradil, že vedle Maggie se zde objeví ještě další postava z rodiny Simpsonových.

Family guy online game

4. července 2012 v 9:57 | Jimis
Máte rádi Griffinovi? Pokud ano tak vám doporučuji novou online hru Family guy online, která je momentálně ve fázi open beta.
O hře:
Patrně se jedná o jedinou hru na světě spadající do žánru MMLOL (jako že se nad ní budete převážně smát než cokoliv jiného). Jde o na enginu Unity postavenou 3D browserovku v níž najdete všechny populární postavičky z dané show. Většina zábavy se zde tedy točí okolo interakce s vašimi známými, popřípadě NPC ze seriálu.

Zde je odkaz, který najdete i v menu našeho webu: http://www.familyguyonline.com/

Bude 24 série simpsonů!!!!

3. července 2012 v 21:13 | Jimis

30. září 2012 bude mít premiéru 24. série simpsnů

Jako už tradičně si tvůrci přichystali Speciální čarodějnický díl. Tentokrát se mimo jiné dozvíte, jak by vypadal život Marge, kdyby dala přednosti Artiemu Ziffovi před Homerem. Simpsonovi ovšem budou čelit i reálným problémům - po zrušení Itchy and Scratchy Landu se Bart rozhodne celý park nastěhovat na zahradu, do sousedství se přistěhuje nová rodina z Portlandu, Roger Meyers se pokusí oživit památku svého otce a na scéně se opět objeví také Tlustý Tony.
Jak už jsme u SImpsonových zvyklí, i čtyřiadvacátá sezóna bude plná hostujících celebrit. V jednom díle se například představí všech pět bývalých Bartových holek, kterým svůj hlas propůjčily herečky Natalie Porman (Darcy), Anne Hathaway (Jenny), Sarah Michelle Gellar (Gina Vendetti), Sarah Silverman (Nikki McKeena) a Zooey Deschanel (Mary Spuckler).
 
 

Reklama